Informacje o torze

E1GOKART jest dwu poziomowym torem kartingowym, w skład którego wchodzi halowa część oraz zewnętrzna część z której można korzystać podczas sprzyjających warunków pogodowych.
Jest to jeden z najnowocześniejszych i najdłuższych torów kartingowych w Polsce. Okrążenie pokonuje się tu w około 60 sekund. Wykonane w nowoczesnej technologii bandy i gokarty zapewniają wielką frajdę z jazdy i bezpieczną zabawę.
Tor jest przeznaczony dla osób od 6 roku życia (minimum 135 cm wzrostu).

Do Państwa dyspozycji jest 25 gokartów w tym dwa podwójne (dla dwóch osób jednocześnie) Używamy maszyn Sodi o mocy 9KM i pojemności 200 ccm, uznawane za najlepsze dostępne gokarty halowe. Oraz Sodi 160 ccm.

Nawierzchnia toru gwarantuje niesamowite przeżycia, a używany przez nas profesjonalny pomiar czasu – identyczny z tym, stosowanym w Formule 1 – zapewnia, że rywalizacja będzie toczyła się o tysięczne części sekundy. Długość ponad 600m sprawia, że tor szybko się nie znudzi.

E1Gokart został stworzony przez pasjonatów sportów motorowych, dla wszystkich osób chcących poczuć to co czują kierowcy wyścigowi.

Poczujcie dreszcz wyścigowych emocji – ZAPRASZAMY!

Dla osób oczekujących została stworzona kawiarnia wyścigowa, gdzie można w komfortowych warunkach przygotować się do wyścigu oraz obserwować wyścigi innych.