Jesteś pracodawcą i chcesz zrobić imprezę integracyjną dla swoich pracowników, a może spotkanie dla swoich partnerów? E1GOKART to najlepszy wybór!
Oferujemy Państwu kompleksową organizację imprez firmowych. Począwszy od przygotowania przejazdów i noclegów poprzez dodatkowe atrakcje typu quady, wakeboard, narty, grill, stoły do Black Jack-a, a skończywszy na ekskluzywnych bankietach.
Jednocześnie pamiętając, że główną atrakcją Państwa pobytu pozostają wyścigi na naszym torze.
Przygotowując każde wydarzenie, ciągle poszukujemy niestandardowych rozwiązań.
Proponujemy także dla Państwa pracowników szkolenia i seminaria biznesowe, współpracujemy z najlepszymi trenerami w Polsce.
Jedynym Państwa zadaniem jest przedstawienie nam terminu imprezy.

Na torze organizujemy eventy Grand Prix – treningi, eliminacje i finały w formie wyścigu ze startu wspólnego, dokładnie tak jak w Formule 1 tyle, że skupione do czasu jednej imprezy.
Wystarczy do nas zadzwonić, zarezerwować tor i cieszyć się emocjami związanymi z jazdą na profesjonalnym torze kartingowym!

Ponadto dysponujemy  kameralnym VIP ROOM-em. Nowoczesny  wystrój oraz niewielki barek sprawiają że sala przystosowana jest do  spotkań biznesowych w kameralnym gronie, do 15 osób. Wyposażona jest w  telewizor LCD lub rzutnik.

To będą niezapomniane chwile dla Twoich pracowników i partnerów biznesowych! Nie rób nudnego ogniska, daj im się wyżyć na torze!

W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu mailowego z recepcją naszego toru:

kielce@e1gokart.pl

nr tel. 797-383-710

Posiadamy wygodną kawiarnię wyścigową na ponad 100 osób na górze toru gdzie można odpocząć po trudach wyścigowej jazdy i nabrać sił na kolejne minuty za kierownicą. Tu także możemy podczas imprezy zapewnić catering, a na życzenie może być ona całkowicie zamknięta!
Gdybyś jednak chciał zająć się obowiązkami, to zapewniamy darmową sieć WiFi.