PRACA W RECEPCJI

Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:
– bieżąca, telefoniczna i elektroniczna profesjonalna obsługa klientów toru
– dbanie o dobry wizerunek recepcji
– przedstawianie oferty w ramach bieżących promocji i możliwości
– sprzedaż biletów
– prace administracyjne, biurowe
– dbałość o czystość Biura Obsługi Klienta i Kącika dla Klientów
– współpraca z pozostałymi działami toru

Wymagania:
– komunikatywność i wysoka kultura osobista
– łatwość budowania relacji z Klientami
– obsługa komputera i urządzeń mobilnych
– obsługa kasy fiskalnej
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– sumienność i zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
– mile widziane osoby z pasją do sportów motorowych

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwości rozwoju zawodowego
– pracę w młodym, ambitnym zespole
– elastyczny grafik
– atrakcyjny system bonusowy

Prosimy o wysyłanie CV na adres kielce@e1gokart.pl z umieszczoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

PRACA NA TORZE

Ogólny zakres obowiązków:
– praca stacjonarna w hali z wewnętrznym i zewnętrznym torem kartingowym
– instruowanie i pomoc Klientom w korzystaniu z toru i gokartów
– czuwanie nad sprawnym przebiegiem wyścigów
– dbałość o czystość gokartów, porządek na torze i w zapleczu technicznym

Wymagania:
– podstawowa wiedza z zakresu działania/budowy gokarta

Oferujemy:
– pracę w młodym zespole
– motywacyjny system wynagrodzeń
– atrakcyjne bonusy pracownicze